top of page

Yaşam Çemberi Vita

Urban Shamans Academy | Şehirli Şamanlar Akademisi

Yaşam Çemberi©; dönüşümün kutsal yolculuğudur.

Artık hayatı yaraların ya da kaderin yönlendirmesi ile değil, özgün olarak yaşamaya başlamanın yolculuğu.

O bize kendi bilgeliğimizi şereflendirme fırsatı verir.


Dünyayı, kendi alanımızda ve ötesinde gerçekten istediğimiz gibi yaratırız.

Sana yaşam çemberini takdim etmekten mutluluk duyuyorum. Bu, çok güçlü bir kişisel farkındalık, şifa ve dönüşüm yoludur.

Yaşam Çemberi online veya yüz yüze alınabilir. 4 ana yön ve 1 ara yön şeklinde toplam 5 yönden oluşur. Ana yönlerin süresi 4'er gün, ara yönün ise 2 gündür. Her yönden sonra bir sonraki yöne geçmeden önce ortalama 1,5 ay süre gereklidir. Bu süre grubun durumuna göre değişiklik gösterebilir.

 

Çember öncesinde sizi çembere hazırlaması için bir bireysel seans alma gerekliliği vardır, daha önce ya da yakın zamanda bireysel seans aldıysanız ön koşul olan seans zorunlu olmayabilir. Davet mektubunun sonunda tüm detaylar ve iletişim bilgileri bulunmaktadır. Güncel tarihler için sosyal medya hesaplarımızı ve aylık bültenimizi takip edebilirsiniz.

Yolculuk:
Yolculuğumuz esnasında adım atacağımız her yörünge, element hayatımızı tam anlamıyla yüzde yüz

yaşamamıza engel olan engelleri kalıpları temizlememiz ve onları onurlandırmamız için, kapsamlı bir anlayışa götüren zengin deneyim ve seremonilerle dolu bir patika ile bezenmiştir.

Bu şekilde yaralarımız şifaya, bizi besleyen ve bilgilendiren güç kaynaklarına dönüşür. Bunun olması, hayatımızı ve dünyayı algılayış şeklimizin değişmesine imkân verir.

Su:

Su ilk yörüngemizdir. Bu ilk elementte, bizler kutsal alanı öğreniriz ve ışıldayan enerji alanını deneyimleriz. Burası geçmişten sıyrıldığımız yerdir - bizler bunu bir yılanın derisini soymasına benzetiriz. Bizi kişisel geçmişimize bağlayan her şeyi soyarız; hediyelerimizi alırız ve aynı şeyleri tekrarlamak durumunda kalmayız.

‘’Kişisel tarihimizin dışına ve olmakta olduğumuzun içine adım atma fırsatı yaratırız.’’

Ateş:

Ateş elementinde, tarama becerilerini ve şamanın farklı algısal haller içerisinden görme şeklini öğreniriz. Genetik, kuşaksal ve karmik etkilerden arınırız. Atalarımızın armağanlarını alırız, sonra bizi kendi yolculuğumuzdan alıkoyan bütün bağları çözeriz ve böylece artık geçmişimiz tarafından şekillendirilmeyiz.

Korkunun ötesine geçmeyi deneyimleriz, bize azar azar hâkim olan cansızlığı salarız ve böylece canlılığın hâkimiyetine geçeriz.

‘’Burası yırtıcı olmayan bir dünyada yaşayan, düşmanı olmayan ışıldayan savaşçının yeridir, geriye savunulacak hiçbir şey kalmaz.’’

Toprak:

Toprak, bizi bağlayan rollerimizi bıraktığımız yerdir. Su ve Ateş elementlerinde yapılan bırakmalarla birlikte bu çalışmalarda, bizi ruhsal yolculuğumuzdan alıkoyan her şeyden özgürleşiriz. Şimdi üzerinde olduğumuz yolu yürümeye ve ruhun çağrısına cevap vererek, ruhumuzun anlaşmasını yeniden yazarak hayatımızda istediğimizi seçmeye hazırız.

Seremoniler vasıtasıyla bu bilgelik öğretilerine, şifacı kadınlara /erkeklere /atalarımıza, zamanın dışında olan soy ağacımıza bağlantımız derinleşir.

Hava:

Hava, kendi dünyamızın düşleyeni olduğumuz yerdir. Şansa değil olanaklara bakarız. Enerjinin ve niyetin gerçekliği nasıl yarattığını görürüz, dünyayı algıladıkça onu yarattığımızı fark ederiz. Tüm bu öğrendiklerimizi, taramalarımızı, farkındalığımızı ve bilgeliğimizi alır, bunları uygulamalı dünyamıza, ailemize, işimiz ve topluluğumuza taşırız.

Mesamız:

Şifa çemberi boyunca kişisel bir mesa (taş bohçası) yaparız. Her bir yön için üç taş getirilir ve bunlar “Kuya’lara’’; yani şifa taşlarına dönüştürülür. Mesa, sizin şifa çemberi yolculuğunuzun fiziksel simgesidir. Her bir yörüngede mesa’nızı, hayatınızda devam eden şifa ve dönüşüm için kullanma yollarını öğreneceksiniz.

Yaşam Çemberi’nin Kadim İyileştirme Şekli:
Şamanik enerji şifa uygulamasının esası derinlemesine incelenirse,

tıp kadınlarının ve adamlarının işi, insan bedenini çevreleyen duygusal ve fiziksel iyi halin ve travmaların kayıtlarını veya damgalarını tutan parlak enerji alanını dengeye getirmektir.

Yaşam Çemberi’nin kısaca içerikleri:

  •  Hem kişisel hem de çevresel olarak kutsal alan anlayışı kazanmanı sağlayabilir.

  •  Çakralar da dahil olmak üzere insan enerji alanını keşfedecek ve onların vücutta herhangi bir

    hastalık tezahür ettirmesine fırsat vermeden temizleme işlemleri uygulayabilirsin.

  •  Bedenin sinir sistemini savaştan çıkarma veya bedenin iyileşme yeteneğine yardımcı olacak karşı

    savaş işlemlerini öğrenebilirsin.

  •  Seremoninin daha iyi bir sağlık için önemini keşfedebilirsin.

  •  Ruhsal yolculuğun gücünü deneyimleyebilirsin.

"Yarının hep bu gündü.."

Dona Felis Kohen

Urban Shamans Academy®

Kılavuzlarımız

Yaşam Çemberi yolculuğunuzda size rehberlik edebilecek kılavuzlarımızı görebilir ve çekildiğiniz kılavuz ile iletişime geçebilirsiniz.

Amaç Öner

Amaç Öner

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Amaç Öner
Amaç Öner
Neriz Başıran

Neriz Başıran

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Neriz Başıran
Neriz Başıran
Zeynep Dönmez

Zeynep Dönmez

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Zeynep Dönmez
Zeynep Dönmez
Bahar Akyüz

Bahar Akyüz

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Bahar Akyüz
Bahar Akyüz
Nida Şahin

Nida Şahin

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Nida Şahin
Nida Şahin
Caner Öngay

Caner Öngay

Yaşam Çemberi ve
Tıp Çemberi Kılavuzu

Caner Öngay
Caner Öngay
Pelin Buğra

Pelin Buğra

Yaşam Çemberi
Kılavuzu

Pelin Buğra
Pelin Buğra

Yaşam Çemberi© ve ilgili tüm belgeler, Felis Kohen tarafından 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu kapsamında telif hakkına sahiptir. Hiçbir içerik ve görsel izin almaksızın kopyalanamaz, çoğaltılamaz ve yayınlanamaz. Aksi halde kanuni tedbirlere başvurulacaktır.

bottom of page